Letos po třinácté

První červnový víkend v Pardubicích bude patřit plážové házené...

Už po třinácté se uskuteční turnaj v plážové házené v Pardubicích. Ale letos poprvé se bude hrát ve dvou kategoriích. Na dvou hřištích areálu Univerzity Pardubice se utká o krásné poháry osm „dámských“ a sedm „pánských“ družstev. Hrát se bude už od pátku 2.6., a po herní sobotě se družstva utkají v neděli o konečné umístění. Nakonec rozpis je v příloze článku.
V „dámské“ kategorii uvidíme starší žačky, ženy, mladší a starší dorostenky DHK Pardubice, dorostenky Velkého Meziříčí, ženský výběr Ivančic a Otrokovic a dvě družstva bývalých hráček Pardubic. V „pánech“ zase starší žáky, muže, mladší a starší dorostence 1.HC Pardubice, dvě družstva starších žáků TJ Sokol Ostravy a trenéry a rodiče DHK Pardubice.
V názvech družstev se objeví například VYSTŘELENÉ RACHEJTLE, LAMY, TATAŘI, BUDULÍNCI, NÁHODNÍ KOLEMDOUCÍ a podobně. Ostatně v rozpise je uvedeno, který název patří, kterému družstvu.

Teď už popřát pořadatelům a účastníkům pěkné počasí a hezké sportovní zážitky.

 Jak vypadaly minulé ročníky? V článcích najdete odkazy na foto a videa: 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016,

Attachments:
Download this file (Rozpis Beach 9.xls)Rozpis Beach 9.xls[ ]70 kB

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit